Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów Operacyjnych

ZPUE S.A.

  • Włoszczowa

    Włoszczowa, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Generowanie zamówień zakupu na podstawie zapotrzebowania/stanów minimalnych;

  • Określanie i weryfikacja stanów min/max;

  • Monitorowanie statusu zamówień;

  • Interwencje i koordynacja dostaw;

  • Negocjacje w ograniczonym zakresie;

  • Organizowanie spotkań i pośredniczenie w kontaktach z dostawcami.

Nasze wymagania

  • Zdolności komunikacyjne;

  • Umiejętności negocjacyjne;

  • Mile widziana znajomość branży energetycznej;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Gotowość do relokacji - miejsce pracy: Włoszczowa.

To oferujemy

  • Wdrożenie do pracy na nowym stanowisku i wsparcie przełożonego;

  • Profesjonalne, dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy;

  • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę;

  • Pracę w zgranym zespole;

  • Współpracę z różnymi działami.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od 31 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy