Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

Polaris Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wspólna 12, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polaris Poland Sp. z o.o.

Wspólna 12

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Specjalista ds Zakupów odpowiedzialny jest za koordynację działaniami zakupu i zaopatrzenia w komponenty, wymaganymi przed wyjściem na rynek nowego produktu. Zapewnienie skutecznej komunikacji z działami Inżynierii, Planowania produkcji oraz Ksiegowosci oraz zewnętrznymi dostawcami. Zarządzanie relacjami z dostawcami oraz wspomaganie zespolow projektowych w celu zapewnienia odpowiedniej jakości produktow Polaris oraz kontroli kosztow operacyjnych. Odpowiada tez za kontrole i analizowanie kosztow materialow dla podleglych grup materialowych.

  • Tworzenie i analizowanie RFQ dla nowych produktów i projektow.

  • Poszukiwanie na rynku nowych dostawcow oraz nowych technologii wytwarzania komponentow wedlug danej strategii materialowej.

  • Poszukiwanie oraz proponowanie rozwiązań dla danego ryzyka – zarowno w zakresie dostepnosci komponentow jak i realizacji projektow

  • Monitorowanie kosztów, harmonogramu i statusu danego projektu oraz prowadzenie działań korygujacych.

  • Koordynacja dzialan zakupowych pomiędzy wieloma działami włączając działy takie jak: BadaniaiI Rozwój, Marketing, Inżynieria, Księgowość, Logistyka, Produkcja, Sprzedaż, Usługi.

  • Koordynacja procesu selekcji dostawcy dla nowych projektów i zapewnianie zaangażowania dostawców w rozwój projektu.

  • Koordynacja dostepnosci części dla nowych projektow i koordynowanie zmian wraz z dzialem inzynieryjnym.

  • Monitorowanie budżetu zakupowego oraz wydatkow na narzedzia dla podleglych grup produktowych i realizowanych projektow.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z zakupami, logistyka, zarzadzaniem produkcja, itp).

  • 3+ lat doświadczenia w pracy powiązanej z działem zakupów / logistyki itp.

  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive - zakupy, logistyka, project management

  • Umiejętność pracy i interpretacji dokumentacji inżynieryjnej oraz danych technicznych

  • Efektywna komunikacja, podejmowanie decyzji oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – znajomość innego europejskiego języka (preferowany niemiecki) będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętności negocjacyjne, bardzo dobra komunikacja, umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

  • Doświadczenie w pracy w różnych działach zwiazanych z produkcja – Zaopatrzenie, Logistyka, Planowanie Produkcji

  • Zaawansowana wiedza na temat negocjacji i zawierania kontraktów z krajowymi i zagranicznymi dostawcami.

  • Zaawansowana wiedza dotycząca rynku i dostawcow danego produktu, ze zdolnością do analizowania danych i rozwoju strategii.

  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i zarządzania czasem – niezbędne w pracy z wieloma projektami oraz bazami danych jednocześnie.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagordzenie + roczny bonus + dodatek relokacyjny

  • Prywatne ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta sportowa OkSystem

  • Zakładowy Findusz Świadczeń Pracowniczych (wczasy pod gruszą, dodatki świateczne)

  • Pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku ludzi z dużą szansą na rozwój osobisty

  • Codzienny kontakt z pojazdami wykorzystywanymi w sporcie i off-road (Możliwość korzystania z naszych pojazdów po godzinach pracy bezpłatnie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • Pojazdy Polaris do Wypożyczenia na weekend za darmo!

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Decyzja

5

Witamy w Polaris!

Zakład Polaris Polska w Opolu jest jedynym w Europie, produkującym innowacyjne pojazdy terenowe marki Polaris w Europie. Z naszej nowoczesnej, pracującej zgodnie z najwyższymi standardami fabryki, wyjeżdżają gotowe pojazdy typu all terrain vehicle (SPOTSMAN, SCRAMBLER, ACE) oraz side by side (RAZOR, RANGER, GENERAL). Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników pojazdów i fanów powersports, dbamy o ich wysoką jakość od fazy projektowania do fazy testowej. Stawiamy na bezpieczeństwo, jakość i komunikację, tworząc profesjonalne i przyjazne środowisko pracy.

Przewiń do profilu firmy