Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów

  • Zagłoba (pow. opolski), Opole Lubelskie, lubelskie
  • Specjalista
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma SOKPOL-KONCENTRATY Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Opole Lubelskie (okolice), Zagłoba (pow. opolski)

    Obowiązki :

    • Raportowanie cen i warunków handlowych skupu surowca
    • Zamawianie potrzebnej ilości surowców i opakowań do produkcji,
    • Nadzorowanie i monitorowanie procesu skupu surowców,
    • Załatwienie spraw związanych z ewentualnymi reklamacjami w zakresie ilości i jakości dostarczonego towaru,
    • Stałe podnoszenie efektywności procesu zakupu surowca i opakowań.
    • Budowanie właściwych relacji z klientami,
    • Zgłaszanie przełożonemu o zapotrzebowaniu na surowce i materiały do produkcji,
    • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z przebiegiem skupu surowca oraz z zakupem opakowań,
    • Nadzorowanie jakości skupowanych surowców- współpraca z działem kontroli jakości,
    • Nadzorowanie procesu przyjmowania surowców na teren zakładu z uwzględnieniem procesu ważenia oraz rozładunku surowców oraz nadzór nad tworzeniem dokumentacji z tym związanej,
    • Współpraca z producentami i dostawcami owoców w zakresie właściwego stosowania środków ochrony roślin oraz nawożenia upraw,
    • Współpraca z kierownikiem działu produkcji, laboratorium w zakresie realizacji procesu produkcji,
    • Kontrola stanów opakowań,

    Wymagania :

    • Samodyscyplina
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość pakietu Office
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjne branży FMCG
    • Motywacyjny system wynagradzania stosowny do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
    • Szeroki pakiet socjalny oraz medyczny
    • Dobrą atmosferę w młodym i energicznym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    bottom