Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

NT Industry Sp. z o.o.O firmie

NT Industry Sp. z o.o.

Fabryczna 1

Orzesze

NT Industry jest spółką należącą do Duńskiej grupy Novatech, działającej w branży konstrukcji stalowych od 1996 roku. Zajmujemy się projektowaniem, konstruowaniem oraz produkcją elementów, konstrukcji i urządzeń technicznych. Głównymi odbiorcami produktów są podmioty z obszaru energetyki, transportu morskiego, transport wielkogabarytowego a także rolnictwa.

Obecnie do naszego zespołu zlokalizowanego w Orzeszu poszukujemy ambitnej osoby o wysokich umiejętnościach komunikacyjnych i negocjacyjnych na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Kompleksowe koordynowanie działań z zakresu realizowania polityki zakupowej firmy;
  • Analiza rynku i poszukiwanie nowych dostawców,
  • Stałe monitorowanie i ocenianie warunków współpracy oraz jakości usług dostawców;
  • Udział oraz prowadzenie negocjacji;
  • Nadzór nad terminowością realizacji zamówień;
  • Analiza kosztów zakupów;
  • Ścisła współpraca z działem produkcyjnym, technologicznym, magazynem w celu zapewnienia dostępności komponentów niezbędnych dla zachowania ciągłości produkcji;

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego;
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży maszynowej);
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (umożliwiającej swobodną komunikację w codziennej pracy);
  • Wysokich umiejętności negocjacyjnych i organizacyjnych;
  • Dobra znajomość pakietu Office, szczególnie Excel
  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji;
  • Umiejętności pracy w zespole;

Mile widziane:

  • Znajomość systemu Impuls Evo;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych;

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i stabilnej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz doskonalenia wiedzy;
  • Szkolenia językowe i rozwojowe (również zagraniczne);
  • Benefity pracownicze w postaci paczek świątecznych, dedykowanych zaproszeń czy eventów pracowniczych;
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy;

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku do aplikowania.

Prosimy o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, przez NT Industry Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Fabrycznej, 1 43-180 Orzesze, która stanie się ich Administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 4.05.2016 r.).Oświadczam, że zapoznałem/am się, że szczegółową informacją jak chronione będą moje dane oraz jakie przysługują mi prawa i jestem świadomy, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jak również, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji realizowanym przez NT Industry Sp. z o.o.ww. ustawy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne