Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
BARBORA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Specjalista ds. Zakupów

BARBORA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 10 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i aktualizowanie danych nt produktów z oferty Barbora, w systemach wewnętrznych,

  • zapewnienie poprawności danych pod kątem jakości i wymagań prawnych,

  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi,

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w kształtowaniu oferty sprzedażowej dla Klientów i rozumiesz jak szeroki wachlarz oferty przekłada się na sukces firmy,

  • masz pierwsze doświadczenia w zarządzaniu dużymi zakupami i chcesz rozwijać się w obszarze negocjacji handlowych,

  • jesteś osobą systematyczną, lubisz analizować dane i płynnie posługujesz się MS Office (mile widziana znajomość Navision),

  • lubisz dynamiczne środowisko w którym możesz działać zwinnie i proponować własne rozwiązania,

  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną, o pozytywnej energii i chętnie rozmawiasz w języku angielskim.

To oferujemy

  • pracę w której wpływasz na kierunek rozwoju szybko rozwijającej się firmy,

  • pracę w której możesz realizować swoje pomysły,

  • możliwość rozwoju wraz z rozwojem firmy,

  • stabilne warunki zatrudnienia i pakiet fajnych benefitów odpowiadających oczekiwaniom naszego zespołu.

Grupa Barbora jest liderem na rynku e-grocery w krajach bałtyckich, gdzie zatrudniamy ponad 1300 osób.

Zapewniamy naszym klientom wysoką jakość produktów spożywczych, z naszej szerokiej oferty oraz przyjazną i szybką obsługę.

Rozpoczynamy działalność w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do zespołu Barbora !

co to?