Informujemy, że Administratorem danych jest AJS Parts SP. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 154/19 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

AJS PARTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 02 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwój podległej grupy produktowej.

  • Kompleksowe zarządzanie podległą kategorią produktów, utrzymanie odpowiedniej wielkości i struktury zapasu.

  • Analiza działań konkurencji, badanie rynku.

  • Kontakty i współpraca z dostawcami zagranicznymi, prowadzenie negocjacji i ustalanie optymalnych warunków handlowych.

  • Opracowywanie i nadzór nad realizacją polityki cenowej.

  • Przygotowanie danych do katalogów.

  • Współpraca z działami sprzedaży i magazynem.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rynku motoryzacyjnego.

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (dział zakupów).

  • Znajomość budowy samochodów.

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji.

  • Komunikatywność, umiejętność budowania trwałych relacji z dostawcami.

  • Bardzo dobra organizacja pracy, wysoka motywacja i zaangażowanie.

  • Zdolności analityczne.

  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Umiejętność współpracy w zespole.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę.

AJS PARTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Dystrybutor części motoryzacyjnych AJS Parts w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonych Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając przycisk Aplikuj Teraz.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.