Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

Gigroup - PLO firmie

  • Piekary Śląskie, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla firmy produkcyjnej z branży spożywczej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. zakupówNumer ref.: 591

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe, bilety do kina, na koncert lub bony podarunkowe
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Zadania:

  • Zarządzanie procesem zakupowym
  • Wspołpraca z firmami logistycznymi
  • Poszukiwanie nowych dostawcow i wspołpraca z aktualnymi
  • Sporządzanie zapytań ofertowych, analiza ofert, negocjacje cen i warunkow wspołpracy, zawieranie kontraktow
  • Wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych od strony kosztowej i procesowej,
  • Raportowanie.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość MS Office (w szczegolności Excel)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Asertywność, komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole.

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy