Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Colours Factory Sp. z o.o.O firmie

Colours Factory Sp. z o.o.

Wypoczynkowa 13

Piła

Lubisz nadawać pomysłom
realny kształt?
Właśnie Ciebie szukamy!

Jesteśmy grupą firm działającą w branży poligraficzno-reklamowej o silnej i ustabilizowanej pozycji na rynku. Cenimy osoby, które lubią wyzwania i z zapałem angażują się w wykonywane zadania. Oferujemy w zamian interesujące i stabilne zatrudnienie oraz możliwość poszerzania swoich kompetencji i realizacji ambicji zawodowych. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Negocjowanie cen zakupu oraz warunków współpracy z dostawcami materiałów i usług,
  • Samodzielne typowanie i podejmowanie decyzji dotyczących zakupu materiałów, surowców oraz usług,
  • Przygotowywanie oraz monitorowanie harmonogramów zakupów w oparciu o plany produkcyjne i zapasy magazynowe zgodnie z procedurami wewnętrznymi,
  • Prowadzenie rejestru zamówień zakupu w systemie informatycznym,
  • Koordynacja dostaw materiałów,
  • Obsługa bieżącego portfela dostawców firmy.

Oczekujemy:

  • Min.2 letnie doświadczenia w dziale zakupów w firmie produkcyjnej,
  • Biegłej znajomości MS Office,
  • Silnej motywacji do pracy oraz chęci do podwyższania kwalifikacji,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Samodzielności oraz zdolności do analitycznego myślenia,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Mamy dla Ciebie:

  • Pracę w firmie
    o uznanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju
    i doskonalenia zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Przewidywalny grafik pracy
  • Możliwość pracy
    z zespołem profesjonalistów
  • Partnerską komunikację
  • Wsparcie kadry zarządzającej
    i szkolenia
  • Nagrody pieniężne
    w programie poleceń pracowniczych
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Imprezy integracyjne i wspólne świętowanie
  • Komfortowe warunki pracy i przyjazna atmosfera
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez administratora danych tj. spółkę Colours Factory Sp. z o. o. z siedzibą w Pile (64-920) przy ulicy Wypoczynkowej 13, KRS: 0000230794, NIP: 7642454686, w celu niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji. Podane dane mogą być przekazywane zewnętrznym rekruterom wspierającym nas w procesie rekrutacji i będą przechowywane przez okres do trzech lat. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz jest niezbędnym warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji, jak też że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy