Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów / Planista E-commerce

BeardMan.pl

BeardMan.pl

aleja Kasztanowa 20/3

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planów zapotrzebowania na towary w ujęciu tygodniowym, miesięcznym, kwartalnym

  • Codzienna kontrola poziomu stanów magazynowych

  • Sporządzanie zamówień i nadzór nad terminową realizacją dostaw

  • Regularne przygotowywanie raportów w Excelu (obróbka i analiza danych)

  • Kontakt z dostawcami, kurierami, agencjami celnymi

  • Optymalizowanie cen zakupu towarów oraz kosztów dostaw

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zakupami / planowaniem dostaw / e-commerce

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Dokładność i umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość języka angielskiego

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (nie szukamy osób na chwilę)

  • Świetną atmosferę w zespole, w którym każdy naprawdę lubi to, co robi

  • Twoje własne stanowisko pracy (nie jesteśmy korporacją z open spacem na 500 osób)

  • Wygodny dojazd do biura (8 tramwajów, 3 autobusy), darmowy parking

  • Możliwość rozwoju w sklepie e-commerce będącym w Top 3 w swojej branży w Polsce

  • Realny wpływ na rozwój firmy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • słodycze

  • dogodny dojazd komunikacją miejską

  • zgrany team

BeardMan.pl

Jesteśmy sklepem internetowym, zajmującym się sprzedażą kosmetyków dla mężczyzn >> BeardMan.pl

Szybko rośniemy i dlatego do naszego BeardMan Teamu szukamy obecnie samodzielnych, pozytywnych osób, które wiążą swoją przyszłość z branżą e-commerce.

W naszej niszy jesteśmy w TOP 3 największych sklepów w Polsce, a naszą pracę doceniło w tym roku Allegro i Opineo.

Jeśli lubisz to, co robisz, chcesz się rozwijać i tak jak my – nie przepadasz za korporacyjną rzeczywistością - poczujesz się u nas jak u siebie.

Przewiń do profilu firmy