Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

FREEZCO SP. Z O.O.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma dystrybucyjna z branży spożywczej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika
na następujące stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie zapytań ofertowych i realizacja zakupów surowców oraz produktów gotowych
  • umiejętność prowadzenia negocjacji zakupowych
  • nadzór nad przebiegiem procesów zakupowych, w tym nad terminową realizacją zamówień
  • budowanie relacji oraz bieżąca współpraca z dostawcami zagranicznymi i krajowymi
  • wyszukiwanie nowych dostawców produktów i usług
  • udział w tworzeniu nowych produktów
  • obsługa reklamacji związanych z obszarem zakupu materiałów i usług
  • tworzenie zestawień oraz raportów z powierzonego zakresu obowiązków

Wymagania :

  • mile widziane doświadczenie w branży rybnej: zakup ryb białych mrożonych, łososia
  • umiejętności interpersonalne
  • wykształcenie wyższe na kierunku technologia żywności, logistyka lub ekonomia
  • doświadczenie w pracy w zespole zakupów
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Word i Excel
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • rozumienie procedur importowych i celnych oraz znajomość Incoterms
  • mile widziane doświadczenie w pracy w programie magazynowym

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagradzania w ramach umowy o pracę na pełen etat lub inną formę zatrudnienia
  • perspektywę rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie
  • dofinansowanie opieki medycznej

Ogłoszenie archiwalne