Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Technologiczna ASE – lider na rynku w zakresie dostarczania bezpiecznych technologii i rozwiązań dla przemysłu oraz infrastruktury gospodarczej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje dla jednej ze swoich spółek specjalizującej się w systemach zasilania gwarantowanego, kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Region: Pomorskie

    Opis stanowiska:

    • Dobór odpowiednich dostawców spełniających wymagania firmy
    • Utrzymywanie relacji z dostawcami
    • Tworzenie zapytań ofertowych zgodnych z potrzebami firmy
    • Analiza otrzymanych ofert i negocjacje z dostawcami
    • Składanie zamówień materiałowych oraz usługowych
    • Dbanie o długotrwałą i profesjonalną relację z dostawcami
    • Dbanie o optymalizację kosztów związanych z zakupem potrzebnych materiałów
    • Sporządzanie zestawień, rozliczeń oraz innych dokumentów związanych z zakupem potrzebnych materiałów,
    • Dbanie o optymalizację stanów magazynowych oraz analizowanie ryzyka związanego z procesem dostaw

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętność negocjacji
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość obsługi programu MS Office (głównie EXCEL)
    • Znajomość obsługi programów klasy ERP
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Dyspozycyjność oraz zaangażowanie,
    • Samodzielność

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w stale rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Umowę o pracę
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacyjnego prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku  w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku  . Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected]  Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres  [email protected]