Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów Pośrednich

WeWire Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Ciepłownicza 8

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja zakupów materiałów dla zakładów produkcyjnych w Polsce, Mołdawii, Tunezji, Meksyku i Chinach

  • Nadzór nad działaniami związanymi z zakupem nowych maszyn i narzędzi od planowania projektu do zapewnienia produkcji seryjnej

  • Opracowanie i wdrożenie strategii zakupowych dla wspieranych grup produktów w ścisłej współpracy z szefem działu zakupów WeWire

  • Ciągła realizacja potencjałów oszczędnościowych wraz ze współpraca z działami specjalistycznymi w Wuppertalu oraz w zakładach międzynarodowych

  • Samodzielne prowadzenie negocjacji z dostawcami do momentu zawarcia umowy

  • Prowadzenie aktywnego zarządzania dostawcami (proces kwalifikacji nowych dostawców, ocena dostawców, itp.)

  • Udział w ciągłym rozwoju organizacji i procesów zakupowych

Nasze wymagania

  • Ukończone studia techniczne lub ekonomiczne albo kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (biznesowa płynność w mowie i piśmie)

  • Przekonująca osobowość z wysokim stopniem asertywności i zdolności komunikacyjnych oraz umiejętności negocjacyjnych

  • Zorganizowany i zorientowany na cel styl pracy

  • Dobra znajomość SAP i MS-Office

  • Gotowość do podróży krajowych i zagranicznych

To oferujemy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Stabilną pracę w dobrze zorganizowanym, zarządzanym i doświadczonym zespole,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szkolenia, możliwość rozwoju

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

WeWire w Polsce

Grupa Coroplast zaczęła pisać pierwszy rozdział swojej historii sukcesu w Polsce wraz z założeniem fabryki w Dylakach w 1994 roku. W międzyczasie, w dwóch różnych lokalizacjach świadczymy produkcję dla jednostek biznesowych Grupy Coroplast – Coroflex i WeWire.

Przewiń do profilu firmy