Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 04.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Everest Development Sp. Z o.o 2 Sp. k to prężnie rozwijającą się spółka z kapitałem polskim, istniejącą na rynku od 2006 roku. Posiadamy ugruntowaną pozycję konkurencyjną. Przez dekadę zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kilka tysięcy mieszkań dla naszych zadowolonych klientów.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Specjalisty ds. Zakupów
    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • sporządzanie zapytań ofertowych i ich analiza
    • negocjowanie warunków współpracy
    • rozwijanie współpracy z aktualnymi dostawcami oraz pozyskiwanie nowych
    • podejmowanie inicjatyw w celu optymalizacji kosztów zakupowych
    • przeprowadzanie okresowej oceny dostawców
    • kontrola oraz analiza cen produktów w stosunku do założeń budżetowych

    Wymagania:

    • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • dobra organizacja pracy pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu
    • zdolności negocjacyjne
    • wykształcenie wyższe mile widziane
    • znajomość MS Office

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie)
    • możliwość w rozwoju
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i realizację ciekawych inwestycji