Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • bieżąca współpraca z dostawcami
  • tworzenie i aktualizacja bazy danych dostawców
  • wsparcie kupca / managera przy negocjacjach, analiza porównawcza ofert
  • bieżąca aktualizacja bazy danych w SAP dla grupy
  • tworzenie raportów w MS-Excel i prezentacji w MS-PowerPoint na potrzeby wewnętrzne
    i zewnętrzne
  • udział w projektach optymalizujących procesy zakupowe
  • wsparcie działu w sprawach administracyjnych, odpowiedzialność za wewnętrzną i zewnętrzną korespondencję oraz dokumentację umów
  • organizacja wewnętrznych i zewnętrznych spotkań, np. z dostawcami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie w dziale zakupów
  • bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office oraz znajomość SAP
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, dokładność oraz zorientowanie na cel
  • zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
  • wysokie umiejętności analityczne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy