Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Soltex sp. z o.o. sp. kO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesu zakupów (przede wszystkim z Chin)

  • Analiza rynku producentów i dystrybutorów w oparciu o dane rynkowe, współudział w wyborze dostawców (wyszukiwanie i tworzenie baz danych potencjalnych dostawców, pozyskiwanie ofert i próbek produktów)

  • Sporządzanie zamówień i organizowanie dostaw

  • Ewidencja i kontrola obiegu dokumentów

  • Kontrola oraz analiza cen towarów w stosunku do założeń budżetowych

  • Negocjowanie warunków umów z dostawcami

  • Przygotowywanie raportów z zakupionych i dostarczonych towarów

  • Składanie i nadzorowanie procesu reklamacyjnego zakupionych towarów

  • Proaktywność w szukaniu nowych produktów, analizowaniu trendów, szukanie wyróżników produktów i wdrażanie ich zastosowań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale zakupów oraz współpracy z rynkiem azjatyckim (import produktów)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Nastawienie na rozwój, zdobywanie/doskonalenie wiedzy i umiejętności

  • Zaangażowanie w działaniu

  • Proaktywna postawa, kreatywność, otwartość w wyrażaniu swoich opinii

  • Samodzielność i terminowość

  • Umiejętność pracy w trybie projektowym

  • Przewidywanie i rozwiązywanie problemów

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z działem jakości

To oferujemy

  • Nastawienie na długofalową współpracę w ramach prężnie działającego start-upu, będącego częścią dużego holdingu firm z różnych branż

  • Współpracę z około 40-osobowym zespołem managerów, doświadczonych specjalistów i ekspertów branżowych (w tym z zespołem marketingu, produktu oraz dedykowanym zespołem jakości)

  • Realny wpływ na kreację produktów, możliwość wprowadzania własnych rozwiązań i pomysłów – ufamy specjalistom!

  • Ogromne możliwości rozwoju wiedzy i umiejętności w obszarze zakupów oraz kompetencji miękkich dzięki współpracy z doświadczonymi managerami i ekspertami przy dużym projekcie biznesowym

  • Atrakcyjne i komfortowe miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu na ulicy Kopanina w Poznaniu

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dofinansowanie pakietu benefitów (pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie na życie), zniżki na posiłki w bistro

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u