Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

APATOR POWOGAZ S.A.O firmie

  • Janickiego 23/25, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

APATOR POWOGAZ S.A.

Janickiego 23/25

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z dostawcami, realizowanie procesu zakupowego materiałów,

  • monitorowanie stanów magazynowych oraz utrzymywanie ich na odpowiednim poziomie,

  • organizacja i nadzór logistyki dostaw,

  • nadzór nad dokumentacją zakupową,

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu logistyka

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu zarządzania zapasami

  • mile widziana znajomość narzędzi lean management

  • wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie b2

  • bardzo dobra znajomość ms office

  • umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, dokładność, sumienność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.

To oferujemy

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • dofinansowanie wypoczynku oraz ciekawy pakiet socjalny finansowany, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji będącej na rynku od 97 lat

  • przejrzysty system premiowania, dodatkowe benefity (karty Benefit, prywatna opieka medyczne LUXMED), umożliwiamy zawarcie korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego

  • firmowy parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne