Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

"NIDEC INDUSTRIAL AUTOMATION POLAND" SP. Z O.OO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja prac administracyjnych w procesach zaopatrzenia ( wprowadzanie, wysyłanie i nadzorowanie zamówień, wprowadzenie potwierdzeń do systemu informatycznego itp. );

  • Tworzenie zapytań ofertowych wraz z dokumentacją DAQP;

  • Współpraca z działem jakości w celu rozwiązywania problemów; noty kredytowe - monitorowanie;

  • Kontakt z dostawcami, negocjacje warunków współpracy, redukcja kosztów materiałowych;

  • Akceptacja dokumentów księgowych, monitorowanie zgodności cen z systemem;

  • Raportowanie.

Nasze wymagania

  • Tytuł inżyniera / magistra / lub doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w Dziale Zakupów;

  • Dobra znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie ( język francuski mile widziany );

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( Excel, Word, Power Point ) oraz pracy w systemie ERP ( np. ORACLE lub SAP );

  • Umiejętność pracy w zespole; komunikatywność, asertywność;

  • Umiejętność negocjowania;

  • Skrupulatność w wykonywanych obowiązkach.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zwiększenia doświadczenia w przyjaznym środowisku pracy w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z kapitałem zagranicznym;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i umiejętności;

  • Zwrot kosztów biletów PKP dla osób spoza Poznania;

  • Dodatkowe benefity i pozapłacowe świadczenia ( m.in. prywatna opieka medyczna, świadczenia socjalne, premia roczna oraz karty Multisport ).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

"NIDEC INDUSTRIAL AUTOMATION POLAND" SP. Z O.O

Firma Nidec Industrial Automation Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, międzynarodowa spółka produkcyjna będąca czołowym producentem prądnic i systemów napędowych dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy