Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

4KRAFT sp. z o.o.

  • Tatrzańska 1/5, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Tatrzańska 1/5

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • analiza zapotrzebowania

  • realizacja zakupów produktów w oparciu o plany sprzedażowe

  • kontrola i optymalizacja poziomów zapasów i kosztów zakupu

  • kontrola ryzyka związanego z dostawami, brakami lub nadmiernymi zapasami

  • analiza sprzedaży każdego produktu

  • utrzymywanie odpowiedniego poziomu zapasów

  • optymalizacja łańcucha dostaw w obszarach dystrybucji, finansów oraz transportu

  • prowadzenie negocjacji z dostawcami w celu optymalizacji procesu i minimalizacji kosztów

  • koordynacja i aktywny udział w projektach z obszaru optymalizacji łańcucha dostaw

  • identyfikowanie i usprawnianie procesów o obniżonej efektywności

  • współpraca z zespołami handlowymi oraz operacyjnymi oraz opracowywanie sposobów ciągłej poprawy komunikacji

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) – warunek konieczny

  • dobra znajomość pakietu MS Office- bardzo dobra znajomość MS Excel- warunek konieczny

  • umiejętność analizy danych oraz wyciągania wniosków na podstawie złożonych wskaźników biznesowych

  • umiejętności negocjacji

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania

  • samodzielność

  • umiejętności analityczne i dociekliwość

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub logistyczne

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę pracę

  • przejrzysty system wynagradzania i premiowania

  • przyjazną atmosferę opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i współpracę

  • możliwość wykorzystania znajomości języka obcego w międzynarodowym środowisku

  • uczestnictwo w targach branżowych polskich i zagranicznych

  • dofinansowanie do rozwijania wiedzy i kompetencji wymaganych na stanowisku

  • dofinansowanie do benefitów takich jak opieka medyczna (Luxmed) i karta Multisport

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • elastyczny czas pracy

  • imprezy integracyjne

4KRAFT to właściciel marki Kinderkraft, czołowego brandu produktów dziecięcych w Polsce i Europie. Działamy w kanałach sprzedaży tradycyjnej i e-commerce wykorzystując modele B2B oraz B2C. Firma powstała w 2011 roku i stale się rozwijamy, a naszym celem jest zostać liderem rynku!

Naszą misją jest zapewnienie młodym rodzicom rozwiązań, które sprawią, że powitanie na świecie wyczekiwanego maleństwa będzie łatwiejsze. Nad każdym z naszych produktów pracuje zespół specjalistów, który dopracowuje wszystkie szczegóły dbając o bezpieczeństwo, funkcjonalność i design produktów.

Poszukujemy pozytywnych, zaangażowanych osób, które chcą wspólnie budować pozycję czołowej marki produktów dziecięcych.

Przewiń do profilu firmy