Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakupów

4KRAFT sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

4KRAFT sp. z o.o.

Tatrzańska 1/5

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • analiza zapotrzebowania
  • realizacja zakupów produktów w oparciu o plany sprzedażowe
  • kontrola i optymalizacja poziomów zapasów i kosztów zakupu
  • kontrola ryzyka związanego z dostawami, brakami lub nadmiernymi zapasami
  • analiza sprzedaży każdego produktu
  • utrzymywanie odpowiedniego poziomu zapasów
  • optymalizacja łańcucha dostaw w obszarach dystrybucji, finansów oraz transportu
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami w celu optymalizacji procesu i minimalizacji kosztów
  • koordynacja i aktywny udział w projektach z obszaru optymalizacji łańcucha dostaw
  • identyfikowanie i usprawnianie procesów o obniżonej efektywności
  • współpraca z zespołami handlowymi oraz operacyjnymi oraz opracowywanie sposobów ciągłej poprawy komunikacji

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) – warunek konieczny
  • dobra znajomość pakietu MS Office- bardzo dobra znajomość MS Excel- warunek konieczny
  • umiejętność analizy danych oraz wyciągania wniosków na podstawie złożonych wskaźników biznesowych
  • umiejętności negocjacji
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • samodzielność
  • umiejętności analityczne i dociekliwość
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub logistyczne

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę pracę
  • przejrzysty system wynagradzania i premiowania
  • przyjazną atmosferę opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i współpracę
  • możliwość wykorzystania znajomości języka obcego w międzynarodowym środowisku
  • uczestnictwo w targach branżowych polskich i zagranicznych
  • dofinansowanie do rozwijania wiedzy i kompetencji wymaganych na stanowisku
  • dofinansowanie do benefitów takich jak opieka medyczna (Luxmed) i karta Multisport
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • elastyczny czas pracy
  • imprezy integracyjne

4KRAFT to właściciel marki Kinderkraft, czołowego brandu produktów dziecięcych w Polsce i Europie. Działamy w kanałach sprzedaży tradycyjnej i e-commerce wykorzystując modele B2B oraz B2C. Firma powstała w 2011 roku i stale się rozwijamy, a naszym celem jest zostać liderem rynku!

Naszą misją jest zapewnienie młodym rodzicom rozwiązań, które sprawią, że powitanie na świecie wyczekiwanego maleństwa będzie łatwiejsze. Nad każdym z naszych produktów pracuje zespół specjalistów, który dopracowuje wszystkie szczegóły dbając o bezpieczeństwo, funkcjonalność i design produktów.

Poszukujemy pozytywnych, zaangażowanych osób, które chcą wspólnie budować pozycję czołowej marki produktów dziecięcych.

Specjalista ds. Zakupów, Tatrzańska 1/5, Poznań