Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Volkswagen Group Polska

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Krańcowa 44

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie postępowań przetargowych w obszarze zakupów nieprodukcyjnych, zgodnie z procedurą zakupową:

  • Tworzenie i wysyłanie zapytań ofertowych

  • Kontakt i prowadzenie efektywnych negocjacji z dostawcami

  • Inicjowanie poszczególnych etapów procesu zakupowego i weryfikacja poprawności dokumentacji przetargowej

  • Lokalne i globalne autoryzowanie procesów zakupowych zgodnie z wymaganiami Zakupów Globalnych

  • Tworzenie zamówień w lokalnym systemie zakupowym

  • Tworzenie strategii zakupowej dla zarządzanych kategorii w ramach usług marketingowych

  • Bieżące wspieranie innych działów w zakresie zachowania procedury zakupowej zgodnie z wymaganiami globalnymi i lokalnymi

  • Tworzenie bazy dostawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów nieprodukcyjnych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Skrupulatność i dokładność

  • Umiejętność organizacji pracy zgodnie z obowiązującymi zasadami

  • Asertywność i proaktywność

  • Umiejętność zarządzania konfliktem i sytuacjami problematycznymi

  • Orientacja na cel i klienta wewnętrznego

  • Umiejętność zarządzania czasem i kosztami

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z firmą zewnętrzną do kwietnia 2023

  • praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

VGP jest wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów marek Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, Skoda, Porsche i Volkswagen Samochody Dostawcze oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Naszą Misją jest być najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce.

Przewiń do profilu firmy