Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Michael Page

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, światowego lidera w produkcji zaawansowanej technologii do sterowania przepływem wody, powietrza, gazów, olejów i paliw - w związku z intensywnym rozwojem wewnętrznych struktur poszukujemy pełnych pasji oraz zaangażowania Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie ciągłości produkcji poprzez zamawianie materiałów bezpośrednio produkcyjnych oraz usług,

  • Obsługa logistyczna związana z transportem materiałów produkcyjnych,

  • Sporządzanie zamówień w wewnętrznym systemie informatycznym,

  • Współpraca z działem planowania produkcji, jakości ,konstrukcji, magazynu oraz działem księgowości,

  • Negocjowanie warunków handlowych,

  • Poszukiwanie nowych dostawców,

  • Budowa oraz rozwijanie dobrych relacji z dostawcami,

  • Aktualizacja danych logistycznych w wewnętrznym systemie informatycznym.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych dostawców oraz negocjowaniu warunków współpracy,

  • Otwarty umysł i inicjatywa w działaniu,

  • Chęć samorozwoju.

Pracodawca oferuje

  • Praca w firmie o uznanej marce na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Realna możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pakiet szkoleń oraz dodatkowych benefitów.

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne