Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

Klient Pracuj.pl

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta na stanowisko Specjalisty ds. zakupów.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w planowaniu zapotrzebowania materiałowego w oparciu o plan sprzedaży i analizę sprzedaży

  • Poszukiwanie dostawców, negocjacje warunków dostaw

  • Przygotowanie i realizacja zamówienia, kontrola poziomu zapasów

  • Analiza poziomu sprzedaży i rotacji zapasów magazynowych

  • Kontrola jakości dostaw oraz prowadzenie procesu reklamacji

  • Przygotowywanie dokumentów eksportowych

  • Raportowanie prowadzonych działań do bezpośredniego przełożonego

  • Organizacja transportu / koordynacja dostaw

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – studia logistyczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • Zdolności analityczne

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, znajomość systemów klasy MRP mile widziana

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Inicjatywa i dynamizm w działaniu

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

Pracodawca oferuje

  • Ciekawą i samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Prywatna opieka medyczna

  • Elastyczny czas pracy

  • Dofinansowanie do szkoleń, kursów oraz języka angielskiego

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą