Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zakupów

Malta-Decor Sp. z o.o.O firmie

Malta-Decor Sp. z o.o.

Wołkowyska 32

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zakupów w obszarze materiałów indirect i handlowych;
  • poszukiwanie nowych dostawców;
  • prowadzenie negocjacji handlowych;
  • ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu i działem handlowym;
  • rozliczanie faktur zakupowych;
  • udział w comiesięcznej inwentaryzacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • dobra organizacja pracy;
  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie w obszarze zakupów.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • program poleceń pracowniczych;
  • udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Wśród nich Malta-Decor zajmuje się wytwarzaniem papieru dekoracyjnego, stanowiącego produkt bazowy m.in. do laminatów. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: SZMA/112022

Specjalista ds. zakupów, Wołkowyska 32, Nowe Miasto, Poznań