Specjalista ds. Zakupów

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 22.11.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 22.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Specjalista ds. zakupów
    Poznań 30129/001

    Obecnie, w związku z poszerzaniem struktur zakupowych, poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Kupca.
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za zarządzanie zakupami komponentów produkcyjnych w dedykowanej kategorii - rozwijanie bazy dostawców, negocjacje, oraz zapewnienie właściwego poziomu serwisu dla działu produkcji.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży przemysłowej. Produkuje wysokiej, jakości komponenty, a także oferuje rozwiązania serwisowe. Od kilku lat organizacja stabilnie zwiększa swój udział rynkowy, głównie w Europie i Azji.

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie procesem zakupowym dla dedykowanej kategorii zakupowej - komponenty mechaniczne
    • Bliska współpraca ze strategicznymi dostawcami
    • Aktywne poszukiwanie nowych dostawców
    • Sporządzanie zapytań ofertowych, analiza ofert, negocjacje cen i warunków współpracy, zawieranie kontraktów
    • Wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych od strony kosztowej i procesowej
    • Raportowanie poziomu oszczędności

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, handel międzynarodowy, ekonomia)
    • Minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku zakupowym
    • Zrozumienie specyfiki pracy w środowisku produkcyjnym, zdolność pracy pod presją czasu
    • Poparte przykładami doświadczenie w budowaniu długotrwałych relacji biznesowych
    • Poparte przykładami doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B2)

    Oferujemy

    • Dynamiczna praca w rozwijającej się organizacji
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, multisport, opieka medyczna

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców