Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

BA GLASS POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizowanie zakupów zgodnie z polityką firmy;

  • składanie zamówień do dostawców i nadzór nad ich poprawną oraz terminową realizacją;

  • kontaktowanie się z dostawcami, budowanie relacji;

  • monitorowanie i analizowanie cen rynkowych;

  • prowadzenie dokumentacji działu zakupów, w tym wyjaśnianie różnic i błędów z dostawcą;

  • przygotowywanie raportów i analiz zakupowych;

  • dokonywanie odpraw celnych, przygotowywanie deklaracji intrastat;

  • tworzenie nowych indeksów materiałowych;

  • uczestniczenie w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyczne, ekonomiczne);

  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie komunikatywnym;

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze zakupów;

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Power point, Excel),

  • mile widziana znajomość SAP;

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • skrupulatność i konsekwencja w działaniu;

  • umiejętności negocjacyjne;

  • gotowość do sporadycznych podróży służbowych.

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • możliwość zdobycia/poszerzenia doświadczenia i rozwoju w strukturach międzynarodowych;

  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych.

BA GLASS POLAND Sp. z o.o.

Firma BA Glass Poland należy do międzynarodowej grupy BA GLASS i jest jednym z największych producentów opakowań szklanych dla branży spożywczej. W 12 hutach zatrudnia blisko 4000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy