Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupów

  • Koziegłowy (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma PRESS-METAL NATALIA KUKIEL działa od 2007 roku. Zajmujemy się kompleksową obróbką blach.

    Wykonujemy:

    • cięcie laserem CNC
    • ciecie rur i profili
    • gięcie CNC
    • malowanie proszkowe
    • wykrawanie
    • spawanie, zgrzewanie

    Zapewniamy naszym klientom fachową obsługę w wyżej wymienionym zakresie. Posiadamy doskonale wykwalifikowana kadrę pracowniczą oraz profesjonalne i nowoczesne maszyny renomowanych producentów.

    Nasz park maszynowy jest sukcesywnie rozszerzany i wzbogacany, tak aby spełniał wszystkie wymagania klientów.

    SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Koziegłowy (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    • realizacja procesów zakupowych w zakresie materiałów hutniczych i usług,
    • efektywne poszukiwanie dostawców usług i materiałów,
    • porównywanie ofert zakupowych i ocena ich konkurencyjności,
    • składanie zamówień i koordynacja przebiegu procesów zakupowych,
    • negocjacje warunków z dostawcami i optymalizacja współpracy,
    • nadzór nad obiegiem dokumentów i ich archiwizacja,
    • sprawdzanie dokumentacji pod względem kompletności, dokładności i poprawności,
    • kontrola i nadzór nad terminowością dostaw,
    • sporządzanie raportów, analiz oraz prognoz,
    • współpraca ze wszystkimi działami w firmie.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
    • doświadczenie w realizacji procesów zakupowych,
    • mile widziana znajomość wyrobów hutniczych,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • praktyczna znajomość programów MS Office (Excel, Word) i obsługi komputera,
    • odpowiedzialność i zaangażowanie,
    • duża samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę stacjonarną w stałych godzinach,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • przyjazną atmosferę oraz zadania pełne wyzwań,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • umowę o pracę na pełny etat.

    Bezpośredni dojazd do siedziby firmy komunikacją miejską MPK Poznań liniami 320 i 323 z Ronda Śródka

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk: