Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów - Procurement Specialist

VIGO System S.A.O firmie

VIGO System S.A.

Poznańska 129/133

Ożarów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie zapotrzebowań wewnętrznych na materiały i usługi w przydzielonych kategoriach zakupowych.

  • Poszukiwanie oraz kwalifikacja nowych dostawców.

  • Wsparcie w doborze gamy surowców i materiałów (direct i indirect).

  • Negocjacje, zawieranie umów oraz składanie zamówień zakupu.

  • Zapewnienie terminowych dostaw zgodnie z wymaganiami klienta wewnętrznego.

  • Optymalizowanie poziomów zapasów.

  • Udział w przeprowadzaniu projektów zakupowych.

  • Współudział w postępowaniach zakupowych dofinansowanych ze środków zewnętrznych.

  • Okresowa ocena dostawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane: mechanika, elektronika lub pokrewne.

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu; doświadczenie w firmie wysokich technologii będzie istotnym atutem.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji.

  • Doświadczenie w zarządzaniu różnorodnymi kategoriami zakupowymi (mechanika, elektronika, materiały optyczne, surowce).

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację ustną i pisemną, język niemiecki mile widziany.

  • Dobra znajomość obsługi MS Excel.

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz wysokie kompetencje komunikacyjne.

  • Sprawność w wyborze rozwiązań optymalnych czasowo, finansowo i organizacyjnie.

  • Mile widziane doświadczenie w zakupach dofinansowanych ze środków zewnętrznych.

To oferujemy

  • Praca z innowacyjną technologią

  • Dobra atmosfera i stabilność zatrudnienia

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Kultura organizacyjna promująca rodzinne wartości

  • Pakiet benefitów pracowniczych