Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów produkcja pośrednia

BITRON POLAND

  • Jedności 46, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Jedności 46

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie wycen dla nowych projektów w zakresie infrastruktury i inżynierii procesu

  • zarządzanie i monitorowanie zdefiniowanym parkiem dostawców oraz poszukiwanie potencjalnych dostawców w celu optymalizacji wydatków

  • przygotowywanie zapytań ofertowych, analiza ofert, ustalanie cen i warunków współpracy z dostawcami i ich wybór

  • wyszukiwanie nowych elementów z zakresu produkcji pośredniej w celu optymalizacji aktualnych kosztów

  • wprowadzanie i monitorowanie zamówień w systemie

  • coroczna analiza budżetu

  • negocjacje, spotkania oraz utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z dostawcami

  • ścisła współpraca z działem infrastruktury i inżynierii

Nasze wymagania

  • wykształcenie min średnie (mile widziane techniczne)

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację werbalną i pisemną; (mile widziana znajomość komunikatywna drugiego języka)

  • umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji

  • umiejętność obsługi MS Excel w stopniu dobrym

  • zaangażowanie w powierzone zadania, odpowiedzialność, samodzielność, zdolności analityczne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w obszarze produkcji elektroniki

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Bitron Poland Electronics należy do BITRON ELECTRONICS DIVISION, w skład której wchodzą zakłady zlokalizowane w Polsce, Włoszech, Meksyku oraz Chinach.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, dostępie do nowoczesnego parku maszynowego oraz wykorzystaniu najnowszych technologii jesteśmy jednym z wiodących producentów elektroniki na świecie dla firm z branży AGD, Automotive, HVAC oraz sektora energetycznego.

Przewiń do profilu firmy