Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zakupów Produkcyjnych

Sinterit Sp. z o.o.O firmie

Sinterit Sp. z o.o.

Nad Drwiną 10

Kraków

Sinterit Sp. z o.o. – to światowy pionier w produkcji desktopowych drukarek 3D działających w technologii SLS (Selective Laser Sintering).

KIM JESTEŚMY?

Kiedy w 2014 roku rozpoczynaliśmy działalność jako start-up założony przez byłych pracowników oraz inżynierów Google i ABB, chcieliśmy zmienić świat wprowadzając na rynek produkt, którego nie było: desktopową drukarkę 3D działającą w technologii SLS, zarezerwowanej tylko dla gigantów. Dzisiaj jesteśmy światowym liderem, konkurujemy na globalnych rynkach, ale nie zatraciliśmy charakteru zwinnej firmy, o niemal rodzinnej atmosferze. Ze start-upu produkującego drukarki idziemy w kierunku firmy zmieniającej rynek nowoczesnych technologii. Rozwijamy produkt stawiając wyzwania największym graczom rynku 3D.

KOGO SZUKAMY?

Chcemy pracować z ludźmi, którzy mają wewnętrzną motywację do rozwoju i nie boją się innowacji. Jeśli jesteś pracownikiem, który chce mieć bezpośredni wpływ na rozwój firmy, widzieć realne efekty swojej pracy, to właśnie Ciebie szukamy. Z nami możesz osiągnąć TO, co jest niemal nieosiągalne w dużej organizacji.

CO JESZCZE JEST DLA NAS WAŻNE?

Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Tworzymy kulturę szacunku, przyjaźni i kreatywności. Jeżeli dla Ciebie te wartości są równie ważne, z pewnością znajdziesz u nas wyjątkowe miejsce dla siebie.

W związku z prężnym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osób na stanowisko

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW PRODUKCYJNYCH

Twoje główne zadania na stanowisku pracy:

  • realizacja strategii zakupowej firmy
  • dbanie o optymalny poziom stanów magazynowych,
  • analiza stanów magazynowych i na jej podstawie składanie zamówień na półprodukty, surowce, i wyroby gotowe,
  • monitorowanie realizacji bieżących zamówień,
  • monitorowanie stanów magazynowych,
  • weryfikacja faktur odnoszących się do zrealizowanych zamówień.
  • analizowanie rynku oraz udział w poszukiwaniu i wyborze dostawców,
  • udział w negocjowaniu cen zakupów i warunków dostaw,
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami i partnerami zewnętrznymi,
  • współpraca z działem produkcji,
  • dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami firmy,
  • analizę rotacji towarów,
  • dokonywanie analizy jakości współpracy z dostawcami,

Idealnego kandydata charakteryzuje :

  • Min 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w dziale zakupów w firmie produkcyjnej będzie atutem
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz terminowość w wykonywaniu zadań.
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy zespołowej
  • wysokie zdolności analityczne, samodzielność i zaangażowanie
  • znajomość programu Word, Excel, PowerPoint oraz systemów ERP/MRP
  • Znajomość systemu ERP Optima będzie atutem

Co oferujemy ?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę zdrowotną, system benefitów
  • Ubezpieczenie NNW
  • Pracę w młodym, ambitnym i zgranym zespole
  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się Spółce,

CV powinno zawierać imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia oraz kwalifikacje zawodowe.

Jeśli życzysz sobie, aby Twoje CV pozostało w naszej bazie dla celów ewentualnych przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w nim klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów ewentualnych przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Sinterit sp. z o.o.."

Ogłoszenie archiwalne