Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów produkcyjnych

Sinterit

Sinterit

Nad Drwiną 10

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii zakupowej firmy,

  • dbanie o optymalny poziom stanów magazynowych,

  • analiza stanów magazynowych i na jej podstawie składanie zamówień na półprodukty, surowce i wyroby gotowe,

  • monitorowanie realizacji bieżących zamówień,

  • weryfikacja faktur odnoszących się do zrealizowanych zamówień.

  • analizowanie rynku oraz udział w poszukiwaniu i wyborze dostawców,

  • udział w negocjowaniu cen zakupów i warunków dostaw,

  • utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami i partnerami zewnętrznymi,

  • współpraca z działem produkcji,

  • dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami firmy,

  • analizę rotacji towarów,

  • dokonywanie analizy jakości współpracy z dostawcami.

Nasze wymagania

  • min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku - doświadczenia w dziale zakupów w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz terminowość w wykonywaniu zadań,

  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy zespołowej,

  • wysokie zdolności analityczne, samodzielność i zaangażowanie,

  • praktyczna znajomość programów Word, Excel, PowerPoint oraz systemów ERP/MRP.

Mile widziane

  • znajomość systemu ERP Optima

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży nowych technologii, która dystrybuuje do ponad 40 krajów na świecie.

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia w innowacyjnej branży.

  • Prywatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenie NNW.

  • System kafeteryjny - My Benefit - sam decydujesz na co wydasz zgromadzone pieniądze.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz partnerską współpracę na każdym szczeblu organizacji.

  • Pracę w zgranym zespole, na który zawsze można liczyć!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Sinterit

Kiedy w 2014 roku rozpoczynaliśmy działalność jako start-up, chcieliśmy zmienić świat wprowadzając na rynek produkt, którego nie było: desktopową drukarkę 3D działającą w technologii SLS, zarezerwowanej tylko dla gigantów. Dzisiaj jesteśmy światowym liderem, konkurujemy na globalnych rynkach, ale nie zatraciliśmy charakteru zwinnej firmy, o niemal rodzinnej atmosferze. Ze start-upu produkującego drukarki idziemy w kierunku firmy zmieniającej rynek nowoczesnych technologii. Rozwijamy produkt stawiając wyzwania największym graczom rynku 3D.

Kogo szukamy?

Jesteśmy młodym zespołem, który każdego dnia podejmuje nowe wyzwania. Chcemy pracować z osobami, które mają wewnętrzną motywację do rozwoju i nie boją się innowacji.

Co jeszcze jest dla nas ważne?

Razem pracujemy i razem się bawimy. Wspólnie świętujemy sukcesy, wzajemnie się motywujemy i wspieramy w trudnych momentach. Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Tworzymy kulturę szacunku, przyjaźni i kreatywności. Jeżeli dla Ciebie te wartości również są kluczowe, to jest duża szansa, że będziesz się dobrze u nas czuć i pozostaniesz z nami na stałe.

Przewiń do profilu firmy