Ta oferta pracy jest nieaktualna od 445 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów Produkcyjnych

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 03.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145

    Miejsce pracy: Sosnowiec
    ZAK/S/01/2016

    Zakres obowiązków:

    • Poszukiwanie dostawców komponentów produkcyjnych,
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami,
    • Prowadzenie negocjacji oraz analiza warunków handlowych i porównywanie ofert,
    • Prowadzenie procesu wyboru dostawcy,
    • Nadzór nad odbiorem pierwszej dostawy oraz kontrola realizacji postanowień umowy,
    • Ocena okresowa dostawców, analiza ryzyka oraz poszukiwanie oszczędności.

     Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne),
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
    • Praktyczna znajomość MS Excell oraz SAP,
    • Komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji,
    • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz zarządzania czasem.

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
    • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych,
    • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.