Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów Produktów Inżynieryjnych

  • Starogard Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 22.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MIEJSCE PRACY: Starogard Gdański

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • Pozyskiwanie dostawców maszyn i urządzeń głównie w obszarze przemysłu farmaceutycznego i chemicznego;
    • Przygotowanie zapytań ofertowych na podstawie specyfikacji zakupu oraz ich wysyłanie do potencjalnych dostawców;
    • Prowadzenie korespondencji handlowej z dostawcami;
    • Prowadzenie negocjacji;
    • Przygotowanie umów i zamówień zakupu;
    • Prowadzenie korespondencji z Klientami wewnętrznymi;
    • Przygotowanie materiałów podsumowujących proces zakupowy, tj. zestawień warunków handlowych, opisów, prezentacji;
    • Sporządzanie sprawozdań z powierzonych zadań;
    • Terminowa realizacja procesów zakupowych;
    • Prowadzenie procesów zakupowych zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami prawa, w tym sporządzanie i aktualizacja umów ramowych z dostawcami;
    • Zapewnienie właściwego poziomu obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Budowa Maszyn w przemyśle farmaceutycznym lub chemicznym), ekonomiczne lub pokrewne;
    • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z realizacją zakupów w dużej organizacji;
    • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności Excel, Word, Power Point, Outlook);
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodne prowadzenie rozmów oraz przygotowanie umów i zamówień zakupu w tym języku;
    • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
    • Zdolności analityczne;
    • Znajomość zasad i technik przygotowania się i prowadzenia negocjacji handlowych;
    • Komunikatywność oraz nastawienie na współpracę;
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
    • Mobilność;

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej;
    • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie;
    • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego;
    • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków).