Specjalista ds. Zakupów Programowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.05.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 13.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

    nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.
    Dział Programowy szuka kandydatów na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW PROGRAMOWYCH
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • negocjowanie umów licencyjnych na programy factual do kanałów Kuchnia+ i Domo+
    • negocjowanie umów licencyjnych na programy na polach eksploatacji TVOD i SVOD
    • dbanie o prawidłowy obieg umów licencyjnych wewnątrz organizacji
    • współpraca z jednostką zawierającą umowy licencyjne z dostawcami treści obecnych w ofercie nc+
    • przygotowanie materiałów na potrzeby analiz zakupowych
    • prowadzenie zestawień aktualnych warunków umów licencyjnych
    • piecza na zgodnością działalności firmy z warunkami obowiązujących umów
    • realizacja nowych zadań w ramach zespołu zakupów programowych

    Wymagania:

    • min. 5 lat doświadczenia zawodowego związanego z zakupami programowymi
    • min. 3 lata doświadczenia w negocjowaniu umów licencyjnych w obszarze mediów
    • znajomość terminologii związanej licencjami utworów audiowizualnych i polami eksploatacji
    • znajomość polskiego i międzynarodowego rynku dostawców contentu telewizyjnego
    • wyższe wykształcenie – mile widziane kierunki związane z mediami
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie negocjacji, przygotowywanie i weryfikowanie umów oraz prezentacji
    • komunikatywność, łatwość budowania dobrych relacji, umiejętności negocjacyjne
    • dokładność, skrupulatność, terminowość

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • cenne i unikalne doświadczenie zawodowe
    • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur nc+
    • kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
    • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
    • owocowe czwartki
    Wyślij nam swoje CV.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

    Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.