Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

Bims Plus Górny Śląsk

Graniczna 82

Przyszowice (pow. gliwicki)

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie zakupów asortymenty znajdującego się w ofercie handlowej

  • utrzymanie właściwych stanów magazynowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami

  • monitorowanie trendów rynkowych

  • analizowanie dynamiki cen i porównywanie konkurentów

  • obsługa dostawców, utrzymywanie z nimi stałych kontaktów

  • realizacja założonych planów w zakresie gospodarki magazynowej

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • znajomość procedur zakupowych

  • doświadczenie w kontaktach handlowych z dostawcami i znajomość rynku

  • umiejętność prowadzenia negocjacji i budowania długofalowych relacji z dostawcami

  • zaangażowanie, entuzjazm i silna motywacja do pracy

  • zdolność szybkiego uczenia się

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • sprawna obsługa komputera

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • solidny proces wdrożeniowy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szereg szkoleń, wspierających Twój rozwój kompetencyjny

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów

  • możliwość realizowania własnych wizji oraz pomysłów

  • karty medyczne i Multisport

  • dofinansowanie do posiłków (obiad za złotówkę)

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kil-kadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych. Nasi Pracownicy to osoby pełne zapału i energii do działania, tworząc przy tym prężne zespoły profesjo-nalnie obsługujące klientów.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.