Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

Eurosystem Polska Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

Eurosystem Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Wiejska 13

Przywory (pow. opolski)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów zakupowy – zamówienia, przyjęcia towarów, negocjacje handlowe

  • Utrzymywanie relacji z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

  • Współpraca z magazynem i firmami spedycyjnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość zasad funkcjonowania i dokumentów gospodarki magazynowej

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem

  • Rzetelność, skrupulatność i samodzielność

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stałą umowę o pracę

  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie podstawowe + premię motywacyjną

  • Pracę w młodym zespole

  • Nowoczesne wyposażenie stanowiska pracy

  • Ubezpieczenie medyczne LUXMED

  • Karta rekreacyjna OKSYSTEM dla pracownika i w opcji dla rodziny

Projektowanie, produkcja i dystrybucja produktów do izolacji i wentylacji dachów skośnych oraz elewacji. W ofercie ponad 345 produktów obejmujących membrany dachowe, wiatroizolacyjne, paroizolacyjne oraz akcesoria dachowe.

Przewiń do profilu firmy

Oferty wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres firmy Eurosystem Polska Sp. z o.o. Sp.K., ul. Wiejska 13, 46-055 Przywory.