Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Mardom ProO firmie

  • Pułtusk

    Pułtusk, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza zapotrzebowania na surowce i materiały

  • Zamawianie i logistyka dostaw

  • Czynne poszukiwanie nowych dostawców – praca w terenie

  • Budowanie relacji z dostawcami

Nasze wymagania

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętności budowania relacji

  • Wysoka kultura osobista

  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • Znajomość język angielskiego lub/i rosyjskiego

To oferujemy

  • Pracę w rodzinnej firmie z niekorporacyjnymi zwyczajami i procedurami

  • Możliwości rozwoju zawodowego, pakietu wybranych przez siebie szkoleń

  • Pracę w profesjonalnym zespole

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. karta Multisport, dofinansowanie nauki języków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • Multisport

Życiorys zawodowy prosimy dostarczyć do Działu Personalnego MARDOM lub przesłać za pomocą przycisku do aplikowania.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: +48 23 692 01 48 wew. 24