Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów/ Purchase Manager GSM, IT

Parktel Sp. z o.o. O firmie

  • Zwycięska 45, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Parktel Sp. z o.o.

Zwycięska 45

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i ścisła współpraca z dostawcami z Polski

  • Analiza rynku

  • Stała analiza procesu zakupowego firmy

  • Ścisła współpraca z działem sprzedażowym

  • Gromadzenie i analiza potrzeb zakupowych

  • Negocjacja cen i warunków handlowych

  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z dostawcami

  • Kontrola realizowanych zamówień zgodnie z wymogami i warunkami handlowymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży GSM i IT na rynku Polskim (min. 2-3 lata)

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania relacji z kontrahentami

  • Posiadanie własnej bazy dostawców będzie dodatkowym atutem

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne

  • Znajomość rynku

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w grupie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Elastyczność i dyspozycyjność

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (Ms Excel, Ms Word)

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę bądź kontrakt B2B

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenie swoich umiejętności

  • Kartę Multisport

  • Kontakt z produktami najnowszej technologii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Lubisz korporacyjny klimat, oficjalny dres-code, nudne spotkania w „konferencyjnym” i owocowe wtorki? Świetnie! My tez nie. PARKTEL to wiodącą firma wyspecjalizowana w dystrybucji elektroniki użytkowej, w tym głównie urządzeń GSM. Jesteśmy przedsiębiorstwem o globalnym zasięgu, posiadając setki klientów w całej Europie i w pozostałych zakątach świata. Także na co dzień obracamy się wielokulturowym towarzystwie, a współpraca z nami wiążę się z licznymi wyjazdami i spotkaniami międzynarodowymi. Jednakże jak już ucichną korki szampanów i opadnie kurz po spotkaniach biznesowych to przychodzi czas na prace, a tutaj cenimy sobie przede wszystkim plaska strukturę organizacyjna i przyjacielskie stosunki miedzy pracownikami. Jesteśmy fajnym, zgranym i dynamicznym team’em, ale brakuje nam jednego – Ciebie!

Przewiń do profilu firmy