Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów / Purchasing Specialist

PROLECHO firmie

PROLECH

58B

Stary Puznów (pow. garwoliński)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie strategii zakupowych dla wybranych grup asortymentowych;

  • Wdrażanie projektów zakupowych;

  • Kontakt z dostawcami na rynku azjatyckim;

  • Wybór dostawców oraz negocjowanie cen;

  • Weryfikacja dokumentów importowych, przygotowywanie deklaracji zgodności CE oraz kontrola dokumentacji pod kątem norm europejskich;

  • Kompletna obsługa procesu zakupowego tj. przygotowanie zamówień, monitorowanie ich realizacji, weryfikacja pod względem zgodności z dokumentacją;

  • Przygotowywanie instrukcji wprowadzanych produktów;

  • Weryfikacja jakości produktów;

  • Analiza rynku i konkurencji;

  • Współpraca z innymi działami firmy;

  • Udział w targach branżowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (logistyka, handel zagraniczny, inżynieria produkcji itp.);

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętności negocjacyjne i handlowe;

  • Znajomość pakietu MS Office, w tym Excel na poziomie swobodnego analizowania danych;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej;

  • Szybka i samodzielna realizacja powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w godzinach 8:30-16:30 (poniedziałek - piątek)

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

PROLECH

Jesteś ambitną osobą, lubisz się rozwijać, posiadasz doświadczenie, chętnie przyjmujesz nowe wyzwania?

Zapraszamy na rekrutację do firmy Prolech.

Jesteśmy prężnie działającą firmą zajmującą się importem i sprzedażą elektroniki na terenie całej Europy.

Naszymi markami są: BLOW, XTREME, DIGISAT oraz Shine.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do nas!

Oferujemy zatrudnienie na wielu stanowiskach, w dziewięciu różnych działach:

- Sprzedaż i Obsługa Klienta

- E-commerce

- Księgowość

- Zaopatrzenie

- Logistyka

- Serwis

- Magazyn

- Promocja i marketing

- Grafika

Przyślij nam swoje CV, a my zaproponujemy Tobie ciekawą pracę w fajnym, zgranym zespole.