Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

PARIS TOBACCO INTERNATIONAL MANUFACTURING SP. ZO.O.O firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie dostawców i produktów dla działu R&D

  • Dokonywanie zakupów towarów i usług wg specyfikacji

  • Negocjacje warunków dostaw

  • Dbałość o jakość zamawianych towarów i usług

  • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień

Nasze wymagania

  • Wykształcenie chemiczne lub pokrewne

  • Doświadczenie w zakresie sourcingu lub w dziale zakupów związane z wyszukiwaniem nowych dostawców w branży chemicznej min 1 rok

  • Znajomość języka angielskiego min B2

  • Znajomość języka niemieckiego będzie atutem

  • Dobra znajomość Excel

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego

  • Bezpieczne i stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • Bogaty system świadczeń pozapłacowych

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego

PARIS TOBACCO INTERNATIONAL MANUFACTURING SP. ZO.O.

To dynamicznie rozwijająca się firma europejska z centralą w Polsce. Nasze Biuro Handlowe mieści się w Warszawie, a produkcja oraz Dział Badań i Rozwoju w nowoczesnej fabryce w Skrzyńsku pod Radomiem.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W przesyłanych dokumentach należy umieścić klauzulę informacyjną:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. RODO (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119.)

CV bez powyższej klauzuli informacyjnej nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji i będą usuwane z bazy.