Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

Galvo24 Karim sp. j.O firmie

  • Marii Fołtyn 7, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Galvo24 Karim sp. j.

Marii Fołtyn 7

Radom

Twój zakres obowiązków

  • analiza dostawców, prowadzenie negocjacji i nieustanne doskonalenie relacji z dostawcami,

  • pozyskiwanie i porównywanie ofert, wybór dostawców i przygotowywanie zamówień zakupowych,

  • ścisła współpraca wewnątrz organizacji w zakresie polityki narzędziowej firmy (zakup / regeneracja narzędzi),

  • realizacja projektów mających na celu obniżenie kosztów zakupu narzędzi,

  • kontrola stanów magazynowych i list zamówień,

  • inicjowanie i wprowadzanie zmian prowadzących do doskonałości operacyjnej i optymalizacji kosztowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyczne, ekonomiczne, techniczne),

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (pożądany poziom: B2),

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów,

  • bardzo dobra umiejętność obsługi MS Excel,

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • dokładność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość zagadnień technicznych związanych z obszarem zakupów.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego,

  • znajomość norm IATF 16949, ISO 9001.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • system premiowania,

  • możliwość korzystania ze świadczeń z ZFŚS,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Firma produkcyjna Galvo24 Karim sp.j. specjalizująca się w produkcji elementów toczonych na obrabiarkach typu automaty wielowrzecionowe, obrabiarki sterowane numerycznie oraz części poddawanych szlifowaniu i hartowaniu indukcyjnemu na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego i elektromaszynowego.

Przewiń do profilu firmy