Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów Samochodów Używanych

Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie wycen samochodów używanych zgodnie z wytycznymi Pracodawcy

  • Aktywne poszukiwanie sprzedawców hurtowych na terenie Unii Europejskiej

  • Udział w aukcjach zagranicznych samochodów używanych

  • Przeprowadzenie neogocjacji zakupowych B2B w celu minimalizacji ryzyka dalszej sprzedaży oraz maksymalizacji zysku na transakcjach

  • Weryfikowanie stanu samochodów na podstawie dostępnych programów, diagnostyki mechanika oraz własnej wiedzy i znajomości rynku

  • Organizacja transportu dla samochodów zakupionych poza siedzibą i oddziałami spółki

  • Odpowiedzialność za relokację samochodów używanych pomiędzy oddziałami spółki

Nasze wymagania

  • Umiejętność pozyskiwania nowych Klientów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym lub zaawansowanym

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Kreatywność i konsekwencja w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętne wyznaczanie priorytetów w działaniu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Bravoauto - część firmy Inchcape Polska, która jest obecna na polskim rynku od 2004 roku.

Inchcape Polska zajmuje się sprzedażą samochodów i motocykli marki BMW oraz samochodów MINI. Oprócz oferty sprzedażowej, Inchcape Polska oferuje również cały wachlarz usług związanych z serwisem samochodów BMW i MINI, a także Jaguar i Land Rover.

Inchcape Polska należy do Inchcape, największej światowej grupy rynku motoryzacyjnego. Prowadzi sprzedaż samochodów i motocykli w ponad 40 krajach i na 6 kontynentach.

Dzięki temu, że Bravoauto należy do tak doświadczonej, profesjonalnej i silnej Grupy, może świadczyć usługi najwyższej jakości, zapewniając bezpieczny i przyjazny proces zakupu lub sprzedaży samochodu.

Bravoauto posiada trzy punkty: w Warszawie, Wrocławiu oraz Poznaniu, a wkrótce otwarte zostaną kolejne lokalizacje.

Przewiń do profilu firmy