Ta oferta pracy jest nieaktualna od 500 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupów – sieć aptek

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Lublin
    Region: lubelskie

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie asortymentem
    • Negocjowanie warunków współpracy z producentami
    • Zamawianie towaru
    • Ustalanie promocji
    • Analiza trendów rynkowych
    • Analiza wskaźników sprzedażowych i realizacja kontraktów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Umiejętności analityczne
    • Dobra znajomość pakietu Office a w szczególności programu Excel
    • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz utrzymywania długofalowych relacji
    • Mile widziana umiejętność prowadzenia rozmów handlowych/doświadczenie w negocjacjach

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjny system premiowy
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) wraz z nazwą stanowiska umieszczoną w temacie wiadomości klikając przycisk Aplikuj teraz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )