Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

PROMAR STEEL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Siedlnica (pow. wschowski), lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PROMAR STEEL – Stalowe okna i drzwi Promar Steel nie jest największą firmą na świecie, która produkuje okna z brązu i stali. Stalowe okna to styl życia, wyjątkowość, satysfakcja i prestiż. To synteza wyobraźni i pracy. Jako firma zaistnieliśmy w 1992 roku. Produkcję stalowych okien rozpoczęliśmy w roku 1998. Najpierw na tradycyjny rynek brytyjski, a od 2007 roku również na rynek amerykański. Choć dzisiejsze stalowe okna projektuje się dzięki komputerom, a wykonanie ich powierza zaawansowanym technologicznie maszynom, to jedno nie uległo zmianie od setek lat: ręczny i indywidualny montaż. Maszyny zapewniają precyzję, a ludzkie ręce estetykę.

Obowiązki:

  • składanie zamówień oraz monitorowanie ich realizacji,
  • weryfikacja stanów magazynowych,
  • zarządzanie relacjami ze stałymi dostawcami,
  • przygotowywanie kalkulacji zakupowych,
  • planowanie zakupów i strategii zakupowych,
  • przygotowywanie raportów i analiz zakupowych,
  • poszukiwanie nowych dostawców i towarów na rynku,
  • nadzór nad poprawnością dokumentacji zakupu,
  • spotkania z dostawcami w siedzibie firmy,
  • ocena dostawców,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale zakupów bądź zaopatrzenia,
  • znajomość zasad dotyczących funkcjonowania łańcucha dostaw,
  • znajomość Subiekt GT
  • doskonałej znajomości obsługi komputera (głównie MS Excel),
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • umiejętność skutecznej analizy danych,
  • zaangażowanie,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B

​​​​​​​Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Stabilną pracę w dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Ogłoszenie archiwalne