Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

Bergmen Sp. z o.o.

  • Witolda Pileckiego 4, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Witolda Pileckiego 4

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie nowych dostawców i tworzenie zapytań ofertowych zgodnie z bieżącymi potrzebami handlowymi

  • negocjowanie warunków współpracy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi zgodnie ze standardami firmy

  • przygotowywanie wycen i kalkulacji dla działu handlowego

  • terminowa obsługa procesu zamówień i dbałość o założony poziom stanów magazynowych

  • monitorowanie działań konkurencji i analiza rynku

  • współpraca z działem handlowym, technicznym i działem marketingu

  • uczestnictwo w procesach ciągłego doskonalenia i optymalizacji procesów zakupowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. importu / zakupów / zaopatrzenia (dużym atutem będzie praca w branży oświetleniowej lub elektrotechnicznej)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej oraz konsekwencja w działaniu

  • rozwinięte umiejętności negocjacyjne i wysoka koncentracja na cel

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • realny wpływ na wizerunek i rozwój firmy

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym i zaangażowanym zespole

  • pakiet szkoleń, które przygotują Cię do pracy z nami

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet prywatnej opieki medycznej Lux-Med

  • bezpłatną siłownię do dyspozycji na terenie zakładu pracy

Lider branży oświetlenia LED i komponentów LED.

Przewiń do profilu firmy