Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zakupów

Nordglass Sp. z o.o.O firmie

Nordglass Sp. z o.o.

Przemysłowa 128

Słupsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dostawcami – prognozowanie, sporządzanie i wysyłanie zamówień,
  • Wsparcie przy organizacji procesu dostaw oraz zapewnienie dostępności surowców w magazynie,
  • Przygotowywanie uzgodnionych analiz i raportów,
  • Zapewnienie efektywnej współpracy i najwyższego poziomu obsługi klientów wewnętrznych,
  • Rozliczanie reklamacji,
  • Kontrola stanów magazynowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Praktyczna znajomość pakietu Office w szczególności MS Excel,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność i terminowość wykonywania zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie do indywidulanego ustalenia
  • Pakiet świadczeń socjalny: świadczenia świąteczne, wsparcie dla pracowników w trudnej sytuacji losowej
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • System premiowy
  • Możliwość dofinansowania karty sportowej
  • Przyjazny proces wdrażania na stanowisko pracy pod okiem doświadczonych kolegów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • konkurencyjne wynagrodzenie do indywidulanego ustalenia
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • przyjazny proces wdrażania na stanowisko pracy

Grupa AGC to wiodący na świecie dostawca szkła na potrzeby branży budowlanej oraz motoryzacyjnej, jeden z największych na świecie producentów szyb samochodowych.

Nordglass jako marka z ugruntowaną pozycja na rynku jest częścią grupy AGC.

Swoje doświadczenia NordGlass skutecznie łączy ze światowym standardem jakości AGC – koncernu, którego innowacyjne produkty gwarantują użytkownikom bezpieczeństwo i najwyższy komfort podczas jazdy.

Specjalista ds. zakupów, Przemysłowa 128, Słupsk