Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

Klient Pracuj.pl

  • Sochaczew

    Sochaczew, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • negocjacje handlowe, zawieranie umów oraz składanie zamówień zakupowych,

  • zapewnienie terminowości i realizacji dostaw

  • poszukiwanie nowych dostawców,

  • optymalizowanie poziomów zapasów,

  • analiza i monitorowanie rynku dostawców,

  • przygotowywanie raportów miesięcznych oraz raportów towarowych,

  • dokumentowanie i rozliczanie procesu zakupowego,

  • reklamowanie towarów i usług,

  • budowanie pozytywnego wizerunku Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (preferowany kierunek techniczny, handlowy, logistyka),

  • min. roczne doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów,

  • wiedza na temat procesów i procedur zakupowych,

  • doświadczenie w negocjacjach zakupowych,

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),

  • dobra znajomość języka angielskiego min. B1 (swobodna komunikacja ustna i pisemna),

  • dobra organizacja pracy,

  • łatwość w nawiązywaniu, budowaniu i utrzymywaniu relacji z dostawcami,

  • znajomość systemów klasy ERP (IFS) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • praca w renomowanej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji

  • atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do Karty Multisport, karta podarunkowa na święta, dofinasowania do wypoczynku, lekcje j. angielskiego).

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy