Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

DD Solutions Sp. z o.o. S.K.O firmie

3 500‐20 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Sopot, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

SimplyCar to nowoczesny broker samochodowy. Zajmujemy się sprzedażą samochodów w Polsce i zagranicą. Współpracujemy z najlepszymi markami na świecie: SKODA, MAZDA, TOYOTA, FORD, OPEL, MERCEDES, BMW, LEXUS, AUDI, PEUGEOT, VOLKSWAGEN, KIA, HYUNDAI, RENAULT, SEAT.

Opis stanowiska:

  • nadzór i zarządzanie procesem zakupowym w firmie (składanie zamówień ofertowych, analiza i wybór ofert),
  • efektywne prowadzenie strategii zakupowych, optymalizacja kosztów w obszarze zakupów,
  • prowadzenie negocjacji warunków handlowych
  • analizowanie rynku pod kątem nowości,
  • kontrola bieżąca zamówień,
  • sporządzanie analiz,

Wymagania:

  • biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie(dodatkowe języki będą atutem)
  • komunikatywność, dokładność, systematyczność,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, będącej producentem w branży spożywczej,
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko z możliwościami rozwoju oraz długoterminową współpracą,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy