Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wopistów 13d, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.

Wopistów 13d

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie oraz dokonywanie selekcji dostawców w wybranej grupie produktów lub usług.

  • Terminowa realizacja zamówień zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz zakupowych.

  • Ustalanie warunków współpracy z dostawcami.

  • Sporządzanie raportów i analiz.

  • Współpraca przy tworzeniu i usprawnianiu procedur dot. obiegu dokumentów.

  • Dbanie o dobre relacje z dostawcami.

  • Prowadzenie ewidencji zamówień materiałów i usług.

  • Pozyskiwanie nowych dostawców.

  • Przygotowanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert.

  • Zarządzanie bazą dostawców.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne prowadzenie korespondencji.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu negocjacji.

  • Mile widziane doświadczenie w zakupach w branży technicznej.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Umiejętności planowania i analitycznego myślenia.

  • Chęć do pracy i rozwoju.

  • Otwartość i zaangażowanie.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo (minimum 1 rok).

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia zawodowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Beck & Pollitzer to firma o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym. Posiadamy ponad 150-letnią tradycję. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług inżynieryjnych, usług w zakresie montażu i relokacji maszyn oraz urządzeń przemysłowych w skali lokalnej oraz globalnej.

Przewiń do profilu firmy

PRACUJ Z NAMI DLA NAJLEPSZYCH!

Więcej informacji na stronie www.beck-pollitzer.pl

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy