Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów - Sourcing Specialist

  • Ropczyce, podkarpackie
  • Specjalista
  • 29.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UTC CCS Manufacturing Polska jest światowym liderem w  zakresie dostaw  produktów i usług systemów przeciwpożarowych i bezpieczeństwa pod szerokim wachlarzem dobrze znanych marek. Jesteśmy również producentem gaśnic. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, w szczególności detekcji oraz tłumienia i gaszenia pożaru. Aby dostarczyć produkty i usługi najwyższej jakości, firma UTC CCS Manufacturing Polska opracowała i utrzymuje standardy, którym podlegają wszystkie rozwiązania w zakresie zwalczania pożarów, zapewnienia bezpieczeństwa i monitoringu. UTC CCS Manufacturing Polska jest częścią koncernu UTC.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Ropczyce

    Zakres obowiązków:

    • Negocjowanie Umów dla zakupów pośrednio produkcyjnych oraz produkcyjnych
    • Analiza trendów rynkowych oraz poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z nowymi, potencjalnymi dostawcami i usługodawcami
    • Budowanie długoterminowych relacji z dostawcami
    • Monitorowanie rynku towarów i produktów w zakresie cen sprzedaży/zakupu, podaży i dostępności
    • Bieżąca aktualizacja informacji o cenach oferowanych przez dostawców
    • Weryfikowanie oraz uruchamianie nowych dostawców zgodnie z wymogami korporacyjnymi
    • Analizowanie oraz raportowanie wyników finansowych z obszarze zakupów

    Wymagania:

    • Zdolności komunikacyjne, Umiejętności swobodnego komunikowania się w języku angielskim
    • Umiejętności negocjacyjne,
    • Umiejętność tworzenia i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i dostawcami,
    • Zdolności organizacyjne, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
    • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji,
    • 5-letniego doświadczenia w obszarze zakupów, importu, eksportu
    • Umiejętności analizy i syntezy danych w stopniu bardzo dobrym
    • Zaawansowanej znajomości MS Excel
    • Znajomości odpowiednich przepisów prawnych, celnych i podatkowych
    • Wykształcenia wyższego, ekonomicznego (preferowana specjalizacja: zarządzanie zakupami, strategie zakupowe, handel międzynarodowy)

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie w gronie profesjonalistów.
    • Możliwość realizowania zadań w środowisku o wysokich standardach.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, karnet sportowy, inne benefity.
    • Możliwość rozwoju kompetencji językowych.
    • Szeroki wybór szkoleń.
    • Możliwość sfinansowania studiów w ramach Employee Scholar Program.
    • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.
    • Dobrą atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku poniżej:

    Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli do dokumentów aplikacyjnych

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez UTC CCS Manufacturing Polska sp. z o.o. z siedzibą w (39-100) Ropczycach przy ul. Kolejowa 24 oraz Spółki powiązane wchodzące w skład United Technologie Corporation .

    Informujemy, że Administratorem danych jest UTC CCS Manufacturing Polska sp. z o.o. z siedzibą w (39-100) Ropczycach przy ul. Kolejowa 24. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. KP oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Więcej informacji na temat zbierania, przetwarzania i przechowywania danych osobowych znajdują się pod adresem: http://www.utc.com/Documents/Job_Applicant_Privacy_Notice-English.pdf. Zgodnie z tymi wytycznymi w celu wykasowania Pana/Pani danych osobowych z naszej bazy danych należy skontaktować się z nami poprzez adres email: [email protected]