Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów/Sprzedaży

AAGLOB S.A.O firmie

AAGLOB S.A.

Księdza Jerzego Popiełuszki 84

Krosno

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów i dostawców

  • zakupy surowców produkcyjnych

  • zakupy wyposażenia zakładu i części zamiennych

  • sprzedaż granulatu PVC

  • wyjazdy służbowe

Nasze wymagania

  • język angielski lub niemiecki na poziomie dobrym w mowie i piśmie.

  • komunikatywność

  • minimum cztery lata doświadczenia zawodowego w dziale handlowym

  • gotowość do samodzielnie organizowanych podróży służbowych w kraju i za granicą

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomości procesów sprzedażowych i negocjacyjnych

  • wykształcenie wyższe

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność samodzielnego organizowania sobie pracy i podejmowania decyzji

To oferujemy

  • wysoki poziom samodzielności w codziennej pracy

  • wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od sprzedaży

  • stabilne warunki pracy, umowa o pracę pełny etat