Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zakupów

LIUGONG DRESSTA MACHINERY SP. Z O.O.

Władysława Grabskiego 48

Stalowa Wola

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie zamówień wg potrzeb produkcyjnych;

  • Zarządzanie złożonymi zamówieniami;

  • Utrzymywanie zapasów materiałowych oraz dostaw na czas i na odpowiednim poziomie;

  • Wsparcie pracowników Departamentu Zakupów w przygotowaniu postępowania zakupowego, raportowaniu i statystyce, archiwizacji dokumentacji;

  • Kompletowanie i przygotowywanie dokumentacji technicznej dla dostawców;

  • Pomoc w wyszukiwaniu potencjalnych dostawców oraz udział w procesie zapytań ofertowych i analizie ofert;

  • Koordynowanie procesów reklamacji;

  • Wsparcie w redukcji kosztów zakupowych;

  • Utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z dostawcami;

  • Praca związana z analizą danych oparta na systemie SAP.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej;

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki techniczne, np. w obszarze Mechaniki i Budowy Maszyn lub Logistyka, Ekonomia);

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel;

  • Chęć rozwoju w środowisku międzynarodowym w obszarze zakupów;

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole interdyscyplinarnym.

Mile widziane

  • Znajomość obsługi programu SAP;

  • Dokładność i umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie z rozpoznawalną na cały świat marką;

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety sportowe, dopłata do wypoczynku urlopowego z funduszu socjalnego);

  • Merytoryczne wsparcie w pierwszych tygodniach pracy;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

LIUGONG DRESSTA MACHINERY Sp. z o. o. jest uznanym producentem sprzętu budowlanego. W Polsce projektujemy oraz produkujemy maszyny budowlane, które znajdują odbiorców na wszystkich kontynentach. Nasza oferta zawiera kompletną linię produkcji światowej klasy maszyn, oferowanych tylko przez wybrane firmy w branży.

Przewiń do profilu firmy